WYPOSAŻENIE

Naszą komfortowo i bezpiecznie zaaranżowaną przestrzeń wyróżnia nowoczesny design i przyjemna kolorystyka. Sala przedszkolna podzielona jest na strefy spożywania posiłków, pracy, zabawy oraz kąciki zainteresowań, a na każdą z nich składa się wyposażenie najwyższej jakości, spełniające wymagane standardy bezpieczeństwa. Posiadamy własny, bezpieczny i atrakcyjny dla dzieci plac zabaw. Plac ten wyposażony jest w różnego rodzaju sprzęty i przybory, dzięki którym dzieci mogą zaspokoić swoje potrzeby ruchu oraz aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Bezpieczeństwo zajęć ruchowych na placu zabaw zapewnia nie tylko znajdujące się na nim wyposażenie, ale również jego powierzchnia wyłożona pianką poliuretanową.